На цій сторінці ми коротко розповімо свою думку про матеріали, з яких виготовляється корпус кухні. Ця думка базується на багаторічному досвіді, але залишається суб'єктивним і може відрізнятися від думки інших меблярів.

Корпус - це основа, на яку чіпляється фурнітура, фасади, стільниця.

У нижньому ярусі кухні корпус закритий фасадами і стільницею. Як правило, він проглядається тільки при відкритті фасадів. У навісних шафках корпус проглядається частково. Тому деякі виробники нехтують якістю матеріалів, з яких виготовляється корпус.

Для нас матеріал корпусу такий же важливий, як фурнітура або фасади. Тому що кухонний корпус схильний до механічних впливів і впливу вологи. Як правило, якщо корпус кухні приходить в непридатність, потрібно міняти всю кухню.

Майже завжди корпус кухні виготовляється з ДСП (а точніше ламінованої деревинно-стружчатой ​​плити бренду Egger, Kronospan, Swisspan і інших брендів), яке ріжеться на потрібні деталі з великих листів і кромки по торцях (як правило, кромкою ПВХ 2 мм).

Переваги корпусу з ДСП:
- дешевизна матеріалу і легкість у виробництві меблів з цього матеріалу;
- велика кількість текстур і кольорів;
- стабільність кольору, повторюваність;
- зносостійкість, достатня для кухонь середнього цінового сегмента;

Недоліки корпусу з ДСП:
- недостатня вологостійкість / обмежена кількість кольорів у вологостійкого ДСП;
- неможливість відремонтувати / освіжити корпус;
- екологічність (ймовірність виділення формальдегіду в некромкованних місцях в ДСП класу Е1, хоч і в допустимих законодавством рамках згідно наданих виробниками сертифікатів);
- найголовніше, напевно, недостатня стійкість до механічних пошкоджень і дії вологи.
Тому в складних вбудованих кухнях класу «середній +» і вище, особливо в комплексі з кам'яними стільницями, дорогою фурнітурою і дорогими фасадами ми рекомендуємо корпус з вологостійкої березової фанери марки ФСФ.

Переваги корпусу з фанери:
- міцність, зносостійкість;
- відмінна вологостійкість і навіть помірна водостійкість;
- дизайн (лакування, фарбування по RAL);
- можливість освіжати (перефарбувати) окремі елементи або всю кухню нескінченну кількість разів.

Недоліки корпусу з фанери:
- вартість матеріалу і складність обробки (в порівнянні з більш масовими ДСП і МДФ);
- найгірша в порівнянні з ДСП геометрія матеріалу;
Ми рекомендуємо корпус з фанери для вбудованих кухонь з кам'яними стільницями і дерев'яними / фанерними фасадами.

Кухні з масиву дерева. Оскільки самим стійким до вологи деревом є дуб - ми пропонуємо клієнтам корпус кухні з масиву дуба.

Переваги корпусу з масиву дуба:
- абсолютна екологічність;
- міцність, стійкість до впливу води і механічних пошкоджень;
- нескінченна палітра тонувань, квітів, емалей;
- благородність в комбінації з будь-яким іншим матеріалом;
- кращі тактильні відчуття від натуральних поверхонь;
- відмінна ремонтопридатність, можливість багаторазово змінювати колір і дизайн корпусу в процесі експлуатації.

Недоліки корпусу з масиву дуба:
- вартість матеріалу і вартість виробництва;
- термін виробництва;
- неможливість використовувати глянцеві лаки і емалі;
- необхідність адаптувати більшість дизайн-проектів під кухню з масиву / небажання деяких дизайнерів розуміти і враховувати особливості натуральних матеріалів.
Ми щиро рекомендуємо масив дуба в якості матеріалу для виготовлення корпусу і фасадів як кухні, так і будь-яких інших якісних і екологічних меблів.
Якщо розділити вартість меблів з дуба на термін її експлуатації, ми впевнені, що дубові меблі виявляться найвигіднішими.

Ми називаємо речі своїми іменами і відповідаємо за свої слова.

Дубова кухня для нас - це кухня, у якій фасади і корпус повністю виготовлені з суцільного масиву дуба. Без застосування ДСП, шпону, інших хитрощів. Виняток - дно ящиків і задні стінки, які виготовляються з ДВП або фанери.

Фасади з масиву дерева - у нас це фасади, які повністю виготовлені з масиву озвученої породи дерева. Без вставок з МДФ, без шпону і без інших хитрощів. У деяких моделях фасадів неможливо обійтися без шпонованих вставок - такі фасади ми позначаємо терміном «масив дерева + шпон».

Ми дуже педантично ставимося до вибору матеріалу кухні і детально розповідаємо клієнтам про особливості матеріалу. Оговорене і обіцяне усно ми записуємо в договір, щоб у клієнта було документальне підтвердження обумовлених матеріалів.
Поки наші конкуренти говорять, що кухонь з масиву дуба не буває, ми виготовляємо для наших клієнтів чергову кухню з масиву дуба. Також ми виготовляємо з дуба стільниці, підвіконня, меблі для ванних кімнат і інші вироби для складних умов експлуатації понад 10 років.