Дорогі покупці!

У нашому виставковому залі Ви побачите вживу близько 20 - 30 столів з дерева, ходові моделі стільців і табуреток, ліжок, комодів, шаф та інших цікавих меблів. Всі корпусні меблі виконані з натуральної деревини сосни, дуба, берези, бука без застосування шпону, ДСП, МДФ та інших "гарних" матеріалів. Ще у нас в офісі є зразки розкладних і нерозкладних диванів з міцними каркасами з натурального дерева. І звичайно ж, у нас нескінченна кількість зразків тканин, викрасок, тонувань.

З величезною гордістю заявляємо, що весь величезний асортимент меблів в нашому інтернет-магазині - це made in Ukraine. Побачити вживу українські меблі з дерева і зарядиться їх магічною енергією Ви можете в нашому виставковому залі.

Ви вимоглива людина і знаєте толк в якісних меблях? Вам потрібні меблі з натуральних матеріалів за чесними цінами? М'які або з масиву дерева? Серійні або в індивідуальних розмірах? Значить Ви потрапили за адресою! За адресою www.divanos.kiev.ua!

Ми пропонуємо сучасні м'які меблі в наявності і під замовлення в нестандартних розмірах з урахуванням індивідуальних побажань клієнта. Наші дивани - це висока якість робіт і матеріалів при демократичних цінах. Для Вашого здоров'я ми застосовуємо в диванах масив натурального дерева.

У нас величезний вибір корпусних меблів з дуба, бука, ясена, і сосни. Ми можемо запропонувати серійні меблі з дерева, стандартні моделі в індивідуальних розмірах або повністю ексклюзивні меблі за індивідуальним проектом. Практично будь-які меблі, які Вам запропонували в ДСП і МДФ, ми можемо виготовити з дерева. При цьому якісні меблі з дерева, замовлені ​​у нас, прирівняна за ціною зі звичайним ДСП з дорогих магазинів.

Ми можемо запропонувати Вам меблі в спальню, кухню, вітальню з цінних порід деревини, ДСП, МДФ або їх комбінації. Також Ви можете замовити у нас окремі предмети меблів з дерева: ліжка, шафи, шафи-купе, столи, табуретки, тумби, комоди, полички і будь-які інші корпусні меблі.

Ви не знайшли потрібні Вам меблі з дерева на нашому сайті? Просто зателефонуйте нам, і ми зробимо Вам індивідуальну пропозицію виходячи з Ваших потреб і побажань.
Популярні моделі м'яких і дерев'яних меблів Ви можете побачити «вживу» в нашому виставковому залі. Наявність конкретних моделей уточнюйте.