Замовлення і оплата

У нашому шоу-румі в Києві (пров. Хомова 1, р-н Солом'янської площі) Ви побачите вживу приклади різних меблевих виробів, Вас проконсультують по матеріалам та комплектуючим, Ви зможете обговорити Ваш дизайн-проект, отримати прорахунок вартості меблів за індивідуальним проектом.

Сподіваємося, представлена ​​нижче інформація допоможе тим, хто вже визначився остаточно з вибором меблів, і вивчає супутні деталі.

Ми виготовляємо під замовлення будь-які меблі, на основі представлених у нас на сайті моделей або (після обговорення з виробництвом) за Вашою візуалізацією, в будь-якому зручному для Вас розмірі, конфігурації, матеріалах, кольорах.

Під час обговорення Вашого замовлення ми проговоримо з Вами особливості, чесно говоримо навіть про конструктивні недоліки Ваших меблів, пропонуємо свої варіанти вирішення проблем і записуємо в бланк замовлення Ваші побажання, і їх же письмово зобов'язуємося виконати в обумовлені терміни. Ми ніколи не виконуємо бездумно замовлення, щоб при монтажі сказати: «Ви ж самі таке захотіли». Тому ми особливо раді клієнтам, які задають нам тисячу питань. Як правило, ми відповідаємо на всі питання до останнього, а якщо не знаємо відповідь відразу, ми включаємо в діалог наших виробничників і постачальників.

Терміни виготовлення індивідуальних меблів залежать від завантаження, складності проекту, матеріалів. Орієнтовні терміни:
- меблі з ДСП і фанери - 1-2 місяці
- м'які меблі - 1-1,5 місяці
- меблі з сосни і берези - 2-2,5 місяці
- обідня група (столи і стільці) - 1,5-2 місяці
- складні індивідуальні замовлення з ясена, дуба - 2-3 місяці
- кухні за індивідуальним проектом - 1,5-3 місяці

Після узгодження з замовником всіх деталей оформлюється бланк замовлення і ескізи до нього, виставляється рахунок і вноситься передоплата (зазвичай це 50%). Можливе здійснення цієї процедури по телефону, вайберу / електронній пошті. Ми виставляємо офіційний рахунок, який Ви офіційно оплачуєте в будь-якому банку України.

Якщо Ви замовили послугу доставки і збірки нашими майстрами, остаточний розрахунок здійснюється:
- при готівковому розрахунку тільки після доставки, збірки і установки меблів нашими фахівцями і звичайно ж, уважного контролю з боку замовника.
- при безготівковому розрахунку за три дні до доставки.

Для інших міст України перед відправкою товару ми робимо фотозвіт про готовність продукції, приймаємо коментарі, і просимо клієнта перед відправкою оплатити залишок. У зв'язку з тим, що меблі великогабаритні і виготовляються на замовлення, ми не можемо відправляти їх післяплатою і сподіваємося на Ваше розуміння.

УВАГА! Самовивіз можливий тільки для меблів, куплених з магазину. Якщо меблі виготовлені за індивідуальним замовленням, самовивіз можливий тільки для негабаритних меблів (обідні столи, стільці, табурети, тумби). Самовивіз з офісу має на увазі собою також і самостійний винос меблів з офісу.

Для шаф, сервантів, буфетів, ліжок, письмових столів і м'яких меблів - можлива тільки доставка або відправка перевізником з наших виробничих майданчиків.

Ми робимо доставку по Києву та Київській області. Доставка в інші регіони здійснюється службами доставки.

Вартість доставки товару по Києву.
Доставка негабаритних меблів, яка може здійснюватися однією людиною: від 600грн

Для великогабаритних меблів:
- меблів з дерева (сосна, бук, дуб, ясен) - 800 - 1200 грн
- м'які меблі - 800 - 1200 грн

Доставка за межі Києва - додатково 20грн / км від КП (відстань рахується тільки в одну сторону).

Вартість доставки товару на відділення служби доставки

Доставка меблів з вагою одного посилкового місця до 50 кг або сумарним об'ємом до 1м3 на склад перевізника - 300 грн.

Доставка габаритних меблів (з вагою одного посилкового місця понад 50 кг або сумарним обсягом понад 1м3 на склад перевізника - 500 грн.

Для прорахунку орієнтовної вартості доставки по Україні можна скористатися калькулятором обраного Вами перевізника. Звертаємо Вашу увагу, що реальна вартість може бути більше розрахункової на 30-50% і стає відома нам тільки після відправлення товару.

У вартість доставки входить доставка меблів до парадного.

Додатково Ви можете замовити послугу занесення і збірки меблів.

Орієнтовна вартість заносу великогабаритних меблів (дивани, меблі з дерева в зібраному стані):
- вартість заносу в приватний будинок або будинок з ліфтом - 100 - 300 грн за одиницю меблів;
- доплата підйом на поверх без ліфта - орієнтовно 30-50грн за підйом одного елемента меблів (вагою до 50 кг) на один поверх. Фінальна вартість розраховується індивідуально.

Якщо доставка здійснюється службою доставки, можливість і вартість заносу Вам необхідно з'ясовувати безпосередньо у служби доставки в своєму місті.

Товар доставляється в зібраному або розібраному вигляді, в залежності від технології виробництва. Вартість збирання узгоджується і оплачується додатково.

Майже всі меблі без проблем заносяться через дверні прорізи шириною не менше 80 см і заввишки не менше 200см. Якщо на шляху заносу зустрічаються дрібніші дверні прорізи, просимо вказати нам на це. При необхідності наш фахівець за місцем заздалегідь проаналізує можливість заносу, дасть гарантію того, що меблі можна занести.

Дивани і крісла поставляються в зібраному вигляді, деякі моделі перед занесенням необхідно розбирати. Для певних моделей при заносу потрібна "мілковузлова" розбірка та збірка.

Корпусні меблі з сосни / дуба / ясеня поставляються в зібраному / розібраному або напівзібраному вигляді, в залежності від предмета меблів, його розмірів і технології виробництва. Найчастіше рішення про те, в якому вигляді поставляти меблі, приймається індивідуально під час оформлення замовлення, після врахування всіх факторів (в першу чергу конфігурації меблів, поверховості, особливостей планування приміщень). Але є моделі меблів, які поставляються тільки в зібраному або тільки в розібраному вигляді. Тому це питання завжди обговорюється з клієнтом при замовленні.

Вартість доставки, заносу і монтажу «під ключ» кухонь за індивідуальним замовленням залежить від складності проекту і становить 5-10% від вартості кухні.

Точну вартість доставки і збірки в кожному конкретному випадку необхідно уточнювати у менеджера!

Ви можете дізнатися більш детальну інформацію про умови поставки товару, оплати і повернення в нашому договорі публічної оферти по лінку: https://divanos.kiev.ua/publichnyy-dogovor/